Sociale bemiddeling

Een aangenamere buurt? Dat kan, dankzij een goede verstandhouding tussen de bewoners. Om de dialoog en verstandhouding te bevorderen kunt u rekenen op de sociaal bemiddelaar van Bravvo.

Sociale bemiddeling

Kampt uw buurt met problemen?

U kunt bij uw sociaal bemiddelaar terecht om de problemen aan te kaarten en de betrokkenen te ontmoeten. De bemiddelaar steunt uw projecten en activiteiten, elke dag opnieuw. Hij of zij spoort iedereen aan om actief deel te nemen aan het buurtleven.

Sociale bemiddeling vertaalt zich naar een reeks hulpmiddelen waarop u kunt terugvallen:

  • initiatieven die bewoners samenbrengen en leiden tot een actieve deelname;
  • een ruimte waar iedereen terechtkan voor dialoog, informatie of groepsbemiddeling;
  • een infopunt in uw wijk;
  • onthaal, een luisterend oor en zo nodig doorverwijzing bij dagelijkse problemen;
  • het doorbriefen van de problemen in de wijk aan de lokale overheden.

Goed om te weten

Deze buurtdienst is onpartijdig en wordt gratis aangeboden aan alle inwoners van de Stad Brussel.

Contact

Ghazaleh Haghdad, sociaal bemiddelaarster
Vossenstraat 10, 1000 Brussel
02 213 14 85
0499 53 74 81
ghazaleh.haghdad@brucity.be

Downloaden

Flyer

Meer informatie over de Marollenwijk: lesmarolles.be

Contact

Aline Jacques, sociaal bemiddelaarster
Gierstraat 2, 1000 Brussel
02 213 60 11
0499 53 74 84
aline.jacques@brucity.be

Downloaden

Flyer

Contact

Niels Jeanty, sociaal bemiddelaar
Sluismeester Coggestraat 18, 1000 Brussel
02 208 00 81
0492 27 45 98
niels.jeanty@brucity.be

Downloaden

Flyer

Contact

Lionel Galand, sociaal bemiddelaar
Moorsledestraat 54, 1020 Brussel
02 420 99 79
0499 05 88 39
lionel.galand@brucity.be

Downloaden

Flyer

Contact

François Demonty, sociaal bemiddelaar
Robijndreef blok 1 (Modelwijk), 1020 Brussel
0499 99 32 08
françois.demonty@brucity.be

Downloaden

Flyer

Contact

Hafsa Hannad, sociaal bemiddelaarster
Versailleslaan 148, 1120 Brussel
02 270 45 62
0496 27 69 88
hafsa.hannad@brucity.be

Downloaden

Flyer

Algemene informatie over de dienst

Coördinatie Bemiddeling
Kazernestraat 37, 1000 Brussel
02 279 65 63

Cecilia Sanchez, verantwoordelijke
02 279 65 61
0496 51 44 63
cecilia.sanchez@brucity.be

Julien Nève, adjunct-verantwoordelijke
02 279 65 62
0499 92 50 65
julien.neve@brucity.be