Mededeling

Beste burger,

De Nationale Veiligheidsraad heeft nieuwe maatregelen genomen om de verspreiding van de Coronavirus-epidemie te vertragen, met name de annulering van alle recreatieve, sportieve, culturele of folkloristische activiteiten van openbare of particuliere aard en een zo groot mogelijke beperking van fysieke contacten tussen mensen onderling.

Omwille van deze redenen zijn de diensten van Bravvo op dit moment niet meer fysiek toegankelijk. De activiteiten in de jeugdcentra, het jeugdhuis en de communautaire centra zijn tot nader order opgeschort.

We blijven bereikbaar via telefoon en e-mail. Volg ons op de Facebookpagina om op de hoogte te blijven.

Dienst Juridische bijstand

Valentine D’Odemont - 0491 71 10 29 -
juridischedienstbravvo@brucity.be

Dienst voor de Preventie van gewelddadige radicalisering

Hadelin Feront - 0496 27 12 58 -
hadelin.feront@brucity.be -
preradbravvo@brucity.be

Dienst Lokale bemiddeling

Cecilia Sanchez - 0496 51 44 63 -
cecilia.sanchez@brucity.be

Dienst tegen Schoolverzuim - Nota Bene

Katy Latran - 0499 65 02 24 -
notabene@brucity.be
Rahma Chihi - 0499 65 02 24 -
notabene@brucity.be

Dienst Openbare rust & centrale lanen

Maude Glorieux - 0490 56 46 59 -
maude.glorieux@brucity.be -
openbarerust@brucity.be

Dienst Bemiddeling bij gemeentelijke administratieve sancties - GAS

Yannick Piersotte - 0494 53 78 32 -
yannick.piersotte@brucity.be

Coördinatie van Jeugdcentra Dolto - R’en Arts - Locomotive - Horizon - Averroès, Jeugdhuis NOH & Communautaire centra Oasis - Papenvest

Sophie Dupaquet - 0493 09 88 41 -
sophie.dupaquet@brucity.be
Gilles Baele - 0490 14 02 62 -
gilles.baele@brucity.be

Openbare computerruimte - OCR

Anne Pellaton - epn-bravvo-ocr@brucity.be

Voor vragen of informatie, neem contact op via 02 279 65 00 of infopreventie@brucity.be

Wij danken u voor uw begrip blijven - op afstand en veilig voor iedereen - tot uw beschikking.

In naam van alle medewerkers en de directie van Bravvo