Jeugdwerk op straat

Jongeren kunnen bij problemen meteen terecht bij de straathoekwerkers in hun wijk. Zij steunen de jongeren in hun pogingen om opnieuw positief in het leven te staan.

Educateur de rue

Iemand die klaarstaat met persoonlijke steun...

Sommige adolescenten of jongvolwassenen breken met hun familie, zijn schoolmoe of komen in aanvaring met de autoriteiten. Is dit een herkenbare situatie? Spreek dan gerust de straathoekwerker in de wijk aan. Hij of zij biedt een luisterend oor, verschaft informatie en kan begeleiden. Onze straathoekwerkers kunnen terugvallen op een uitgebreid netwerk om door te verwijzen naar de geschikte persoon. De opvolging gebeurt telkens individueel en naargelang de situatie. De persoonlijke vooruitzichten staan centraal.

... en die jongeren helpt

  • om de studie weer op te nemen (preventie van schooluitval),
  • om werk of een vakantiejob te vinden,
  • om administratieve stappen te ondernemen,
  • bij welke sociale drempel dan ook.

Waar zijn de straathoekwerkers van Bravvo te vinden?

  • Spreek ze aan in de openbare ruimte, waar ze het grootste deel van hun tijd doorbrengen.
  • Ze houden ook permanenties in het jeugd- of gemeenschapscentrum van hun wijk.
  • Ze zijn daarnaast telefonisch of per e-mail bereikbaar. Onderstaande links geven de contactgegevens per wijk.

Contact

Jeugdcentrum Averroès 
Ahmed Belhadi, coördinator
3 Modelwijk 
1020 Laken
02 479 77 87
0499 92 35 89
ahmed.belhadi@brucity.be

Contact

Gemeenschapscentrum Oasis 02 479 53 88

Contact

Isabelle Bernard
0490 14 08 66
isabelle.bernard@brucity.be

Permanenties

In het jeugdcentrum L'Horizon
Moorsledestraat 54, 1020 Laken
Woensdag van 13 tot 15u

Contact

Jeugdcentrum Locomotive: 02 204 01 51

Contact

Kevin Teesdale
0493 40 29 95
kevin.teesdale@brucity.be

Contact

Mohamed Bouali
0493 40 08 98
mohamed.bouali@brucity.be

Mostapha Jaroui
0495 82 43 61
mostapha.jaroui@brucity.be

Permanenties

In het jeugdcentrum R'en Arts
Vossenstraat 10, 1000 Brussel
Woensdag van 14 tot 16u

Contact

George Tsoras
0494 53 78 36
george.tsoras@brucity.be

Algemene info over de dienst

Coördinatie Jeugd & Burgerschap
Kazernestraat 37, 1000 Brussel
02 279 65 54
jeunesseetcitoyennetebravvo@brucity.be

Mohamed Yacine Khalifa, adjunct-verantwoordelijke
02 279 66 09
0497 42 93 14
mohamed.khalifa@brucity.be